سیاست حفظ حریم شخصی کاربران


گروه اینترنتی رویاهاست . این بیانیه حریم خصوصی در جهت نشان دادن تعهد ما به حفظ حریم خصوصی مشتریان و کاربران این وب سایت است.
حق و حقوق :
رویاهاست متعهد به توسعه روابط طولانی مدت بر اساس اعتماد است. در پیشبرد این هدف، رویاهاست تمام نوان خود را قرار داده است تا حق کربران خود را در حریم خصوصی حفظ نماید. رویاهاست اطلاعات مربوط به دسترسی کاربران به وب سایت را با قراردادن ID منحصر به فردی برای هر پنل را از طریق استفاده از کوکی ها جهت برقراری رابطه ای امن تر جمع آوری می کند.
پیشنهادات و بهنگام سازی ها :
مشتریان و کاربران عزیز ما هر چند وقت یک بار خبرنامه یا ایمیل با اطلاعات در مورد محصولات، خدمات، و یا پیشنهاد های ویژه دریافت خواهید کرد. وب سایت رویاهاست شامل لینک به سایت های دیگر است. لطفا آگاه باشید که رویاهاست مسئول شیوه های حفظ حریم خصوصی از سایت های دیگر نیست. ما شما را تشویق به خواندن حریم خصوصی هر وب سایت می نماییم تا به حقوق ارائه کنندگان مطالب احترام بگذارید
تعمیر و نگهداری اطلاعات:
اطلاعات ارائه شده به رویاهاست ممکن است در یک یا چند پایگاه داده به طور مستقیم یا غیر مستقیم توسط ما نگهداری شود. ما با استفاده از استاندارد های امنیتی برای حفاظت از محرمانه بودن اطلاعات انجام می دهیم اما ما نمی توانیم تضمین نماییم که در مواقع بی دقتی شما اطلاعات امنیتی شمامورد سوء استفاده قرار نگیرد اما ما تمام تلاش خود را برای جلوگیری از وقوع چنین اتفاقاتی به کار می بریم
مسئولیت کاربران :
شما مسئول امنیت شناسه کاربری و کلمه عبور خود میباشید و می بایست اطمینان حاصل کنید که آنها را حفظ می نماییدو در صورت نیاز آنها را در یک مکان امن و با دیگران به اشتراک بگذارید. همیشه به یاد داشته باشید پس از ورود اکانت خود را خروج نمایید تا دیگران نتوانند به اطلاعات خصوصی شما دسترسی پیدا کنید. شما باید این مورد را حتی اگر از یک کامپیوتر عمومی استفاده نمی کند، از جمله در کتابخانه و یا اینترنت کافه، رعایت نمایید.
پرسش و پاسخ :
هر گونه سؤال در مورد این سیاست حفظ حریم خصوصی از طریق پست الکترونیکی info@royahost.net ارسال نمایید .