درباره ما:
رویا هاست : "هدف ما ارائه برترین محصولات با قیمت های رقابتی بدون به خطر انداختن قدرت و قابلیت اطمینان است".
پارسایان: مدیر بخش فنی رویاهاست
برترین در خاورمیانه:
انتخاب یک میزبان وب قابل اعتماد بسیار مهم است و رویاهاست ، یکی از رهبران در میان ارائه دهندگان خدمات میزبانی در ایران و خاورمیانه این تصمیم گیری را برای شما ساده کرده است.
قیمت های مقرون به صرفه :
رویاهاست بسته های دامنه و میزبانی وب سرور مجازی خصوصی سرورهای قدرتمند و اختصاصی و تبلیغات در گوگل و ارسال پیامک های تبلیغاتی را ارائه می دهد که طیف کاملی از خدمات وب سایت برای هر نیاز، سطح مهارت، و بودجه تحت شعاع قرار می می گیرد . رویاهاست خدمات مقرون به صرفه دامنه، وب میزبانی وب، سرور های مجازی خصوصی، سرور های اختصاصی قدرتمند و shops را ارائه می دهد .
ثبت دامنه
نام دامنه از در ایجاد آگاهی از نام تجاری بر روی وب بسیار مهم است. رویاهاست به عنوان نماینده رسمی دامنه های سطح بالا از شرکت های Reseller Club و NIC.ir میباشد که بخش مهمی از ابتکار عمل رویاهاست را برای ارائه به مشتریان با هر گونه تمام منابع لازم برای کمک به ایجاد جایگاه خود بر روی اینترنت است
تکنولوژی
ترکیبی از بیش از چندین وب سرور بسیار در مراکز داده رویاهاست با بهره گیری از بهترین محصولات از تولید کنندگان پیشرو جهان فن آوری و ارائه دهندگان خدمات برای ارائه به مشتریان با آپ تایم 99.9٪ است.